1. pl
  2. en

Radek Rogóż

TRENINGI

ONLINE

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

Będziesz realizować trening nie wychodząc z domu, w świetnym towarzystwie. W trakcie usłyszysz wiele porad i opinii związanych z różnymi odmianami kolarstwa. Poczujesz siłę grupy, czasami łatwiej dotrwać do końca razem.

Jeżdżąc regularnie z nami zbudujesz siłę i wytrzymałość, nauczysz się wykorzystywać swoje atuty fizyczne i psychiczne. Staniesz się jedną/jednym z nas.

Skorzystasz ze sprawdzonych planów treningowych, które później możesz powielać indywidualnie. Zapomnisz o nudzie na treningu.

Rozpoczniesz wspaniałą przygodę z rowerem lub uzupełnisz swoje przygotowanie zawodnicze. Dla nas każdy jest ważny. Amator i Profesjonalista.

Idealne rozwiązanie dla każdego. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy poszukujesz uzupełnienia swoich treningów, ta opcja jest dla Ciebie. Serwujemy mocne i sprawne godzinne sesje, które kładą nacisk na wszystkie umiejętności współczesnego kolarza. Jeździmy interwały,  symulujemy wspinaczkę, poprawiamy siłę i wytrzymałość. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Poproś o link.  

60 min

online

+48 513 069 676

rogoz.radoslaw@gmail.com