1. pl
  2. en

Radek Rogóż

OPIEKA TRENERSKA

Jeśli w swoich treningach szukasz efektywności, wydajności i dodatkowej motywacji, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pełna opieka trenerska. Prowadzona w doskonałej, nieformalnej atmosferze, a jednocześnie skoncentrowana na końcowym efekcie. Treningi pod okiem doświadczonego profesjonalisty pozwolą Ci podnieść swoją wartość sportową i ukierunkować swoje wysiłki na konkretny cel. 

24/7

dowolne miejsce

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Wspieramy naszych podopiecznych na zawodach, Staramy się utrzymywać swobodne i koleżeńskie stosunki z każdym zawodnikiem. Zależy nam na jakości naszych usług, ale przede wszystkim na przyjacielskich relacjach.

W ramach obsługi przekażemy Ci całą naszą wiedzę związaną nie tylko z treningiem, ale wszystkimi rzeczami towarzyszącymi, między innymi sprzętem i dietą. Oprócz tego chętnie zaprosimy Cię na nasze zgrupowania na preferencyjnych warunkach cenowych. 

Nasze plany treningowe są układane w cyklach tygodniowych. Za pośrednictwem platformy TrainingPeaks analizujemy każdy Twój trening, na bieżąco wprowadzamy korekty i sugerujemy zmiany. Dzięki elastycznemu podejściu do zawodnika będziesz mógł wystarczająco dużo czasu poświecić rodzinie, a praca zawodowa nie ucierpi.

Staniesz się dla nas najważniejszy. Pomożemy Ci ułożyć sezon, zbudować piramidę celów pośrednich i głównych. Nie musisz być sportowcem z krwi i kości. Wystarczy, że kochasz się ruszać. 

+48 513 069 676

rogoz.radoslaw@gmail.com